°


filmweb.pl

Wieczór Michaelem Keatonem

Konstanciński Dom Kultury nie zawodzi. W najbliższy piątek miłośnicy kina będą mieli okazję spędzić filmowy wieczór z kultowym amerykańskim aktorem, Michaelem Keatonem.

– Zapraszamy na jeden z najlepszych filmów z Michaelem Keatonem w roli głównej. Największą popularność przyniosła mu rola Bruce’a Wayne’a w Batmanie Tima Burtona. W 2014 roku za sprawą fantastycznej kreacji aktor triumfalnie powrócił do pierwszej ligi, odzyskując status gwiazdy. Od kilku lat współpracuje z najlepszymi reżyserami, odnotowując świetne występy w głośnych i nagradzanych produkcjach – zachęca KDK.

Na ekranie zobaczymy film „Birdman” w reżyserii Alejandro Gonzáleza Iñárritu. To komediodramat,w którym Keaton wciela się w zapomnianego aktora, który próbuje odzyskać sławę i rodzinę. Partnerują mu m.in. Zach Galifianakis, Edward Norton, Emma Stone i Naomi Wats.

„Birdman” to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika kina, co potwierdza długa lista nagród, w tym cztery Oscary za najlepszy film, najlepszy scenariusz, najlepsze zdjęcia i dla najlepszego reżysera.

Początek projekcji w piątek (31 marca) o godz. 19.00 w Hugonówce (ul. Mostowa 15). Wstęp wolny. 


REDAKCJA
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz