°


Jakub Małkiński

Święto Gminy Lesznowola na bogato

W najbliższą sobotę (10 czerwca) w Lesznowoli nikt nie będzie mógł narzekać na nudę. Wszystko za sprawą Święta Gminy, podczas którego nie zabraknie wspaniałych gwiazd, wyjątkowych atrakcji i sportowych emocji.

Program Święta Gminy Lesznowola jest niezwykle bogaty. Główne uroczystości będą rozgrywały się na błoniach przed urzędem, a rozpoczną się o 15.00 występem zespołu Tęcza. Na scenie nie zabraknie magii za sprawą iluzjonisty Konrada Modzelewskiego. O dobry humor zadba Kabaret Zachodni. A muzycznych wrażeń dostarczą Majka Jeżowska, Sorry Boys i Ray Wilson. Lesznowolska scena będzie niezwykle gorąca. – Decyzje o wyborze wykonawców  podejmowane są kolegialnie przez Komitet Organizacyjny, po gorących dyskusjach. Gwiazda Święta Gminy zawsze jest wybierana z dużym wyprzedzeniem, Ray Wilson w ubiegłym roku – wyjaśnia Agnieszka Adamus z Urzędu Gminy Lesznowola.

Każda sekunda Święta Gminy została dopracowana z największą pieczołowitością. Muzyka, iluzja, dobry humor, ale i mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie! Na najmłodszych będzie czekało wesołe miasteczko. Dużym powodzeniem powinna cieszyć się strefa gier sportowych z nagrodami. W programie są także: liczne warsztaty m.in. plastyczne, ceramiczne, mydlarskie, czekają również stoiska handlowe i gastronomiczne. Można dostać prawdziwego zawrotu głowy, ale to jeszcze nie wszystko! 

Lubiący aktywny styl życia będą mogli świetnie bawić się w Magdalence, gdzie o 9.00 na Górkach Piaskowych wystartuje Legia MTB Maraton. Z kolei o 13.00 w Nowej Woli zostanie rozegrany turniej piłkarski Mini Liga Mistrzów 2017.

Święto Gminy Lesznowola to niezwykle smakowity kąsek i szansa na spędzenie soboty w ciepłej atmosferze. Grzech byłoby nie skorzystać. Nie może Was tam zabraknąć!

Patronem medialnym Święta Gminy Lesznowola 2017 jest portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz