°


zamekczersk.pl

Śladami średniowiecza w Czersku

Niezwykłe wydarzenie w Czersku. W dniach 12-15 sierpnia na tamtejszym zamku odbędzie się piknik rodzinny Śladami Średniowiecza. Atrakcji nie zabraknie!

Jak wspaniała podróż w czasie, to tylko w Czersku. Taką lekcję historii każdy zapamięta na długo. Zapowiada się niezwykle ciekawy i gorący weekend na zamku w Czersku. Piknik Śladami Średniowiecza to znakomity czas na rodzinne spędzenie czasu.

Wydaje się, że rozpalenie ognia to nic trudnego. Ale jak to kiedyś wyglądało? Jak radzili sobie rybacy, wikliniarze, kowale? Co znajduje się w świątyni słowiańskiej? Kim są Wojowie? Tyle pytań, że aż głowa boli. Ale tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas pikniku w Czersku, który odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia. Początek o 11.00.

Piknik Śladami Średniowiecza to znakomita okazja, aby poznać jak żyli nasi przodkowie. Nie zabraknie dodatkowych atrakcji. W programie m.in. pokaz gry na Ligawkach, warsztaty malarskie i manualne, historia i konstrukcja miecza oraz stoiska sprawnościowe. Młodzież będzie mogła poczuć się niczym prawdziwi atleci. Każdy dostanie możliwość spróbowania swoich sił w rzucie oszczepem czy strzelaniu z łuku.

Bilety w cenie 8 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy).


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz