°


mariasadowska.com

Sadowska zaśpiewa w Konstancinie

Prawdziwa gwiazda na otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie-Jeziornie. 21 maja w amfiteatrze w Parku Zdrojowym wystąpi Maria Sadowska.

Letni Sezon Artystyczny to wiele wspaniałych wydarzeń, w których od lat chętnie uczestniczą mieszkańcy Konstancina-Jeziorny. Dobry film, koncert czy potańcówka – każdy znajdzie coś dla siebie. W Konstancinie nie może zabraknąć gwiazd. W 2016 roku sezon zainaugurował koncert Kuby Badacha. Kto otworzy tegoroczne lato pełne artystycznych wrażeń? 21 maja w konstancińskim amfiteatrze zaśpiewa Maria Sadowska.

Piosenkarka pojawiła się na scenie muzycznej w latach 90. w dziecięcym zespole Tęcza. Jej debiutancki album „Jutro” ukazał się w 1995 roku. Cennym doświadczeniem w jej karierze był pobyt w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie nagrała album „Marysia Sadowska”. Artystka znana jest z charakterystycznego głosu i skłonności do łączenia gatunków muzycznych. Do jej najbardziej znanych utworów należą m.in. „Kiedy nie ma miłości” czy „Dzień Kobiet”.

Maria Sadowska dała poznać się szerszej publiczności jako jurorka w programie The Voice of Poland. Warto dodać, że artystka realizuje się również jako reżyserka i scenarzystka filmowa. Jej ostatnim filmem jest „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

Koncert Marii Sadowskiej w konstancińskim Parku Zdrojowym odbędzie się 21 maja o 20.00.

Wstęp wolny.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz