°


pixabay.com

Pożegnanie wakacji, czyli feta dla Arturka

Mały Artur Czuba liczy na waszą pomoc. Impreza charytatywna połączona ze zbiórką pieniędzy odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Artur to cudowny czterolatek. Pełen radości i uśmiechu. Ale również walczący z przeciwnościami losu. Chłopiec jest niepełnosprawny. Lekarze stwierdzili u niego chorobę Hirchsprunga, czyli brak unerwienia jelita grubego. Artur jest po kilku operacjach, a wręcz pewne jest to, że czekają go kolejne zabiegi.

Leczenie chłopca nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Zdarzają się dni słabości. Zwłaszcza, że do ciągłych wyrzeczeń, rehabilitacji i innych zajęć dochodzą też koszty leczenia. A te małe nie są.

Już w najbliższą sobotę 26 sierpnia w Karczmie Samcza Chata odbędzie się impreza dedykowana chłopcu: „Pożegnanie Wakacji z Wielką Fetą dla Dzielnego Arturka”. – Będzie to impreza, w czasie której nie tylko będzie można się świetnie bawić, dobrze zjeść czy wylicytować super rzeczy, ale dodatkowo pomóc w leczeniu i rehabilitacji Arturka Czuby – podkreślają organizatorzy.

Na przybyłych czekać będzie moc atrakcji: występy na żywo,ognisko, licytacje, nauka pierwszej pomocy i wiele, wiele innych. Dajcie znać rodzinie, zabierzcie znajomych i wpadajcie na imprezę. – Pomaganie jest naprawdę fajne –zaznaczają organizatorzy.

Do zobaczenia w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie. Start imprezy: 26 sierpnia godz. 16.00.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz