°


gok.lesznowola.pl

Piosenki Krajewskiego w Mrokowie

Szykuje się wyjątkowa muzyczna uczta. 30 kwietnia w świetlicy OSP w Mrokowie Radosław Świderski i Krzysztof Chromiński zaprezentują piosenki Seweryna Krajewskiego.

Legenda, ikona polskiej muzyki, genialny artysta. Tak należy określać Seweryna Krajewskiego, którego piosenki trafiają do uszu i serc milionów miłośników muzyki. O takich jak on mówi się „artysta pełną gębą”. Wspaniała kariera, pełna sukcesów i przebojów, które nadal nucimy pod nosem. Przez ponad 30 lat Seweryn Krajewski był związany z popularną grupą Czerwone Gitary. W 1997 rok zaczął karierę solową. Krajewski skomponował również wiele wspaniałych utworów m.in. „Dzień jeden w roku”, „Anna Maria” czy „Słowo jedyne – Ty”.

Wieczór 30 kwietnia w świetlicy OSP w Mrokowie zapowiada się wyjątkowo. Koncert „Piosenki Seweryna Krajewskiego” to szansa na odkrycie twórczości znanego artysty w nieco innej odsłonie. Radosław Świderski i Krzysztof Chromiński przedstawią utwory byłego członka Czerwonych Gitar w akustycznych aranżacjach. To będzie wspaniała muzyczna podróż. Artyści zaprezentują kompozycje Krajewskiego z czasu świetności Czerwonych Gitar, jego kariery solowej oraz napisane dla innych wykonawców.

Kilka słów o gwiazdach wieczoru. Radosław Świderski jest kompozytorem i producentem muzycznym. Niemalże do perfekcji opanował grę na gitarze, ma ciepłą i charyzmatyczną barwę głosu. Z kolei Krzysztof Chromiński jest pianistą, kompozytorem i aranżerem.

Koncert „Piosenki Seweryna Krajewskiego” odbędzie się 30 kwietnia o 17.00 w świetlicy OSP przy ul. Marii Świątkiewicz 2 w Mrokowie. Wstęp wolny.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz