°


mat. prasowe

Nowy singiel projektu „KOLOROFONIA”

Piaseczyńska grupa muzyczna „KOLOROFONIA” zaprezentowała swój najnowszy singiel wraz z klipem. Na lato planowana jest tzw. epka, która będzie zapowiedzią nowego albumu.

W skład projektu wchodzą: Michał „Kolo” Kisielewski, raper, autor tekstów i pomysłodawca przedsięwzięcia oraz Albert „Tontonal” Toruński, w całości odpowiedzialny za jego warstwę muzyczną. Premiera radiowa nowego utworu zatytułowanego „Mamy Soundsystem” miała już dawno, ale klip dopiero teraz. 

– Choć swą premierę radiową miał na początku lutego na antenie Czwórki, gdzie na stałe zagościł na playliście rozgłośni, to ilustrujący go klip powstał dopiero teraz. Stało się to za sprawą Marcina Nowaka i Krzysztofa Parczewskiego, na co dzień zajmujących nagłośnieniem i prowadzeniem imprez, którzy wyszli z inicjatywą nakręcenia go, chcąc rozszerzyć zakres swej działalności i spróbować swych sił w produkcji wideo – wyjaśnia muzyk Michał Kisielewski.

Obraz swym klimatem nawiązuje do tzw. złotej ery hip hopu, czyli połowy lat 90. Podkreśla też treść zawartą w refrenie. Zresztą sprawdźcie sami:


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz