°


mat. prasowe

Nowe kino w Górze Kalwarii

Już za parę dni, za dni parę... w Górze Kalwarii wystartuje kino plenerowe. Pod chmurką będzie można obejrzeć sześć seansów.

Kino pod chmurka staje się coraz to popularniejszą formą rozrywki w trakcie wakacyjnych miesięcy. To świetny pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych. Kino plenerowe zostanie zorganizowane w Górze Kalwarii. Pierwszy seans już 23 czerwca o godz. 22.00, Kolejne projekcje będzie można oglądać w każdy piątek do końca lipca. 

Znamy już repertuar kina w Górze Kalwarii. – Repertuar zadowoli każdego, dominują komedie, ale nie zabraknie też czegoś dla fanów kina akcji oraz klasyki, wszystko w doskonałej obsadzie – zachęcają organizatorzy. 

Cykl seansów pod chmurką otworzy projekcja filmu „Czarny kot, biały kot”. Szalona komedia w reżyserii Emira Kusturicy przenosi gangsterskie kino w romskie realia. Bałkańska muzyka i czarny humor i przezabawne gagi – to trzeba zobaczyć. 

Ale to nie wszystko co zaplanowano na 23 czerwca. Na godzinę przed rozpoczęciem projekcji nie może zabraknąć atrakcji związanych z Nocą Świętojańską. Z tej okazji przed seansem będzie można spróbować swoich sił przy pleceniu wianków. Nie zabraknie też smakowitych burgerów, hot dogów i napojów z foodtrucka oraz wygodnych leżaków. Wstęp na wszystkie pokazy jest bezpłatny! 

Poniżej zamieszczamy pełny harmonogram projekcji:
23 czerwca – „Czarny kot, biały kot”
30 czerwca – „Boy” 
7 lipca – „Mad Max. Na drodze gniewu”
14 lipca – „Dziewczyna warta grzechu”
21 lipca – „Para na życie”
28 lipca – „Łowca Jeleni”

Seanse rozpoczynają się o godz. 22.00. Spotykamy się przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha, która zostanie specjalnie udekorowana na tę okazję. 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz