°


mat. prasowe

„Moda na Nowaki” w Górze Kalwarii

Już w styczniu w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii pojawi się Kabaret Nowaki.

Kim są Nowaki? To energetyczna trójka zielonogórskich komików. Kabaret tworzą: kobieta potrafiąca wcielić się w każdą postać, czyli Adriana Boberek oraz dwaj pełni uroku panowie – Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Ich talent i kreatywność sprawiają, że sale w trakcie występów Kabaretu Nowaki są wypełnione po brzegi, a widownia zanosi się salwami śmiechu.

„Moda na Nowaki” to nowy program artystów z Zielonej Góry. – W spektaklu kabaret przedstawia swoje największe hity i cały wachlarz absurdalnych i zaskakujących postaci, które są zabawną odpowiedzią na naszą codzienność – podkreślają organizatorzy. – Młodość i doświadczenie Nowaków procentują na każdym występie. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę. Kabaret Nowaki potrafi zarazić dobrym humorem najbardziej ponurego widza – dodają.

Już niebawem Kabaret Nowaki odwiedzi Górę Kalwarię. 20 stycznia o godz. 20.30 kabareciarzy będzie można zobaczyć na deskach Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 45 zł można nabyć :
– w Ośrodku Kultury przy ul. Białka 9,
– na stronach biletynakabarety.pl oraz kabaretowebilety.pl.

Poniżej prezentujemy jeden ze znanych skeczy Kabaretu Nowaki

 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz