°


majkajezowska.com.pl

Majka Jeżowska na święto gminy

Na 10 czerwca zaplanowano obchody Święta Gminy Lesznowola. Na błoniach przy urzędzie miejskim nie zabraknie ciekawych atrakcji i wspaniałych koncertów.

Jedną z głównych gwiazd Święta Gminy Lesznowola będzie Majka Jeżowska.„Wszystkie dzieci nasze są”, „Na raz na dwa” czy „Kolorowe dzieci” – każdy z nas zna te lub inne przeboje. Artystka jest znana głównie z twórczości kierowanej do najmłodszych. Jednak Majka Jeżowska na swoim koncie ma również piosenki dla nieco starszych odbiorców. Na początku kariery w 1982 r. poślubiła gitarzystę Toma Logana i osiadła w Chicago. Była wokalistką zespołu Heat N Serve. Mimo życia za oceanem Jeżowska rozwijała karierę w Polsce. Wykonała piosenki znane z filmów „Kingsajz” i „Deja vu” Juliusza Machulskiego. 

Kto jeszcze wystąpi na scenie w Lesznowoli? Usłyszymy Ray'a Wilsona z kultowej grupy Genesis, który był wokalistą zespołu w latach 1996 – 1998. Ray znany jest z ogromnej charyzmy scenicznej oraz wyjątkowych koncertów na żywo. Nie może więc Was tam zabraknąć. 

Uzupełnieniem imprezy będzie koncert rockowego zespołu Sorry Boys, którego płyta pt. „Roma” została nominowana do Fryderyka 2017 w kategorii Album Rocku Alternatywa. 

Jednak Święto Gminy Lesznowola nie upłynie jedynie w muzycznych rytmach. Nie zabraknie też innych atrakcji. Na scenie zobaczymy również Kabaret Zachodni.


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz