°


lesznowola.pl/majkajezowska.com.pl

Lesznowola będzie świętowała

Zapowiada się gorąca sobota (10 czerwca) w Lesznowoli. A to za sprawą Święta Gminy, podczas którego wystąpią fantastyczni artyści. Na mieszkańców czeka wiele atrakcji.

Obok Święta Gminy Lesznowola nie można przejść obojętnie. Komitet organizacyjny wspiął się na wyżyny i przygotował niezwykle bogaty program imprezy. Uroczystość na błoniach urzędu rozpocznie się o 15.00, ale z pierwszych atrakcji będzie można skorzystać wcześniej. O 9.00 na Górkach Piaskowych w Magdalence rozpocznie się Legia MTB Maraton. Z kolei turniej piłkarski Mini Ligi Mistrzów 2017 wystartuje o 13.00.

Wielki start Święta Gminy Lesznowola o 15.00 rozpocznie zespół śpiewaczy Tęcza. W magiczny nastrój wprowadzi wszystkich Konrad Modzelewski. Iluzjonista udowodni, że niemożliwe nie istnieje. Święto Gminy Lesznowola uświetnią występy znakomitych artystów. O 16.00 na scenie pojawi się znana i lubiana Majka Jeżowska, zaś później publiczność porwie zespół Sorry Boys. Wszyscy z niecierpliwością będą czekać na występ byłego wokalisty grupy Genesis Raya Wilsona. Artysta zaśpiewa o 21.00. W Lesznowoli należy spodziewać się mocnych brzmień. Muzycznie impreza będzie stała na wysokim poziomie, ale nie zabraknie również powodów do śmiechu. O dobry humor zadba Kabaret Zachodni.

Mieszkańcy będą mogli skorzystać z ogromnej porcji atrakcji. Giga wesołe miasteczko dla dzieci, strefa gier sportowych z nagrodami, rękodzieło artystyczne, warsztaty mydlarskie, stoiska gastronomiczne – to tylko niektóre z propozycji.

Nie ma obaw, że ktoś będzie niezadowolony. Z pewnością wszyscy będą w szampańskich nastrojach. Zatem plan na sobotę w Lesznowoli jest doskonale znany: święto gminy w doskonałej oprawie, z wspaniałymi artystami i niezapomnianymi atrakcjami. Obecność obowiązkowa!

Patronem medialnym Święta Gminy Lesznowola 2017 jest portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz