°


lesznowola.pl/majkajezowska.com.pl

Lesznowola będzie świętowała w gwiazdami

Temperatura poszybowała w górę, ale w Lesznowoli dopiero będzie gorąco. 10 czerwca odbędą się obchody Święta Gminy Lesznowola. Wśród gwiazd: Majka Jeżowska, Ray Wilson i Sorry Boys.

Błonia przed urzędem gminy wypełnią się po brzegi. Na scenie zaprezentują się prawdziwe gwiazdy, które są gwarancją wspaniałego widowiska. Za każdym razem gmina Lesznowola stawia na artystów najwyższym lotów. W ubiegłym roku do świętowania zaproszono m.in. Arkę Noego, Marikę i Andrzeja Piasecznego.

Tym razem uwagę wszystkich przyciągnie znana i lubiana Majka Jeżowska. Jej przeboje „Wszystkie dzieci nasze są”, „Na raz na dwa” czy „Kolorowe dzieci” znają praktycznie wszyscy. Fani mocnych brzmień nie mogą się już doczekać występu Raya Wilsona. Artysta w latach 1996-1998 był wokalistą grupy Genesis. O muzyczne wrażenia zadba również zespół Sorry Boys. Grupa powstała w 2006 roku z inicjatywy Tomasza Dąbrowskiego i Piotra Blaka. Artyści mogą pochwalić się nagrodą na festiwalu TOPtrendy 2014 i nominację do Fryderyka za płytę „Roma”.

O dobry humor mieszkańców gminy Lesznowola zadba Kabaret Zachodni. W świat magi wszystkich przeniesie iluzjonista Konrad Modzelewski. Mało? Warsztaty mydlarskie, rękodzieło artystyczne, pokazy kulinarne, strefa gier sportowych – to kolejne ciekawe propozycje, które czekają na gości Święta Gminy Lesznowola.

Początek zabawy 10 czerwca o 15.00 na błoniach przed urzędem gminy. Świętowanie zwieńczy pokaz laserowy, który zaplanowano na 22.15.

Patronem medialnym Święta Gminy Lesznowola 2017 jest portal WPRPiaseczno.pl.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz