°


Patryk Wolański/ FB Kuba Badach

Kuba Badach wykona przeboje Zauchy

Kuba Badach, wokalista znany z subtelnego głosu i umiejętności budowania nastroju, odwiedzi w marcu Górę Kalwarię. Wykona piosenki z płyty „Tribute to Andrzej Zaucha”.

To gratka zarówno dla miłośników twórczości nieżyjącego Andrzej Zauchy jak i wielbicieli talentu Kuby Badacha. – Zapraszamy na wyjątkowy koncert dwukrotnego laureata Fryderyka w kategorii Wokalista roku, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego. 5 marca usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Płyta z materiałem „Tribute to Andrzej Zaucha” w 2013 roku otrzymała status „Złotej Płyty” – zachęcają organizatorzy.

Sam wokalista o twórczości Andrzeja Zauchy mówi tak: – To moje podziękowanie. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd”. Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory.

Tego wieczora w Górze Kalwarii zabrzmią m.in. kultowe utwory „Jak na lotni”, „C'est la vie”, „Byłaś serca biciem” czy „Bądź moim natchnieniem”. Koncert odbędzie się w niedzielę, 5 marca, o godz. 18.00 w Ośrodku Kultury (ul. por. Jana Białka 9).

Bilety w cenie 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy).


Ewelina Latosek
ewelina.latosek@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz