°


konstancinskidomkultury.pl

Konstanciński amfiteatr czeka na Piaska

Jedną z gwiazd Dni Konstancina będzie Andrzej Piaseczny. Koncert popularnego „Piaska” odbędzie się 10 czerwca o 20.30 w Parku Zdrojowym.

Wokalista zachwyca i urzeka publiczność, a przede wszystkim jej żeńską część. Laureat wielu prestiżowych nagród, fantastyczny artysta, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Andrzej Piaseczny występuje na scenie już 25 lat. Początki jego kariery sięgają 1992 roku, kiedy występował w zespole Mafia. Sześć lat później ukazał się debiutancki album solowy piosenkarza „Piasek”. W 2001 roku Andrzej Piaseczny reprezentował Polskę podczas 46. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kopenhadze.

Przez wiele tygodni piosenki „Piaski” nie schodziły z radiowych list przebojów. Do najpopularniejszych utworów wokalisty należy zaliczyć m.in. „Mocniej”, „Teraz płacz”, „Jednym tchem”, „Rysowane Tobie”, „Chodź, przytul, przebacz”,  „To co dobre, to co lepsze”. Na swoim koncie ma wiele złotych, platynowych oraz multiplatynowych płyt. Ostatnio „Piaska” może było oglądać w roli jurora w programie „The Voice of Poland”.

10 czerwca o 20.30 Andrzej Piaseczny zaprezentuje się w amfiteatrze w Parku Zdrojowym w ramach Dni Konstancina. Zapowiada się urokliwy i pełen wzruszeń koncert. Mieszkańcy Konstancina będą mogli z bliska poznać kunszt jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów. Takiej okazji nie można zmarnować!

Ale to nie wszystkie muzyczne wrażenia zaplanowane na najbliższą sobotę! 10 czerwca o 15.00 na scenie zaprezentuje się finalistka muzycznego show „Must Be The Music” Carmell, a po niej popis wokalnych umiejętności da Dorota Osińska. Będzie również wątek lokalny. O 17.00 w amfiteatrze usłyszymy przeboje zespołu Manaus.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz