°


Jakub Małkiński

Koncert o miłości

6 sierpnia o godzinie 16.00 odbędzie się koncert poświęcony miłości. W konstancińskim amfiteatrze usłyszymy nastrojowe utwory, arie i pieśni.

Na scenie zaprezentują się znani soliści operowi – Ewelina Hańska, Ryszard Morka i Paweł Lipnicki – znani i cenieni w kraju i zagranicą. Śpiewakom będą akompaniowali Andrzej Płonczyński (fortepian), Kamila Malik (skrzypce) i Andrzej Chrobak (trąbka).

Sopranistka Ewelina Hańska jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie. Solistka Opery Krakowskiej, Operetki Warszawskiej i Teatru Muzycznego Roma wykonuje utwory zróżnicowane gatunkowo – opery i operetki, musical, pieśni.  Basista Ryszard Morka to  Absolwent Warszawskiej Akademii Muzycznej. Już w trakcie studiów debiutował w przedstawieniu szkolnym partią Ariodatesa w operze Xerxses Haendla na scenie kameralnej Teatru Wielkiego. W 1978 został solistą warszawskiej sceny operowej. Paweł Lipnicki to były wokalista Teatru Muzycznego w Gdyni i Operetki Warszawskiej. Występował na deskach Teatru Dramatycznego w Płocku. Od 1996 wokalista-współpracownik stołecznego Teatru Muzycznego Roma. Od 2008 aktor Teatru Rapsodycznego Dnia Trzeciego Romana Kołakowskiego. Lipnicki prowadził również programy w Telewizji Polskiej TVP1.

6 sierpnia w Parku Zdrojowym będzie romantycznie i nastrojowo. Połączenie miłości i muzyki na wysokim poziomie to gwarancja niesamowitych przeżyć. Zapraszamy serdecznie. Wstęp wolny.


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz