°


Szlachetna Paczka Góra Kalwaria Facebook

Koncert na start Szlachetnej Paczki

Już 19 listopada w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii odbędzie się koncert Szlachetnej Paczki. Darczyńcy będą mogli wybrać rodziny, którym chcą pomóc.

Od 15 lat Szlachetna Paczka działa i niesie pomoc potrzebującym. Chodzi o to, aby przygotować paczki dla ubogich rodzin przed Świętami Bożego Narodzenia. W ten sposób możemy dać drugiemu człowiekowi choć trochę radości. 

Akcja skupia wielu ludzi gotowych nieść pomoc. Z roku na rok liczba wolontariuszy i darczyńców rośnie. W 2015 roku przekazano ubogim paczki o wartości blisko 54 milionów złotych! Ponad milion osób zdecydowało się zaangażować w akcję.

W najbliższy weekend, 19-20 listopada, nastąpi otwarcie kolejnej edycji Szlachetnej Paczki. Szykuje się wiele ciekawych wydarzeń. Do akcji przyłącza się również Góra Kalwaria. 19 listopada o godz. 17.30 w Ośrodku Kultury odbędzie się koncert. Na scenie pojawią się: grający bluesa zespół Kurs, Edyta Wiśniewska z Tadeuszem Sasem, Kuba Budyta oraz Air Band. Nie zabraknie wolontariuszy Szlachetnej Paczki z Góry Kalwarii.

Zatem zapowiada się muzyczny start wielkiego pomagania. Do Szlachetnej Paczki może dołączyć każdy, kto chce udzielić wsparcia potrzebującym.

Wstęp na koncert jest wolny.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz