°


Archiwum

Kinowe seanse pod chmurką w gminie Lesznowola

Pamiętacie wspaniałe chwile spędzone podczas kina letniego w Mysiadle? Wracamy w tym roku! Dodatkowo odbędzie się seans w Mrokowie przy OSP. Obejrzycie filmy: „Babskie wakacje”, „Kingsman: Tajne służby” oraz „Most szpiegów”.

Lato, ciepły wieczór, gwiazdy na niebie, bliskie osoby obok i dobry film – nie trzeba przekonywać, że kino letnie w gminie Lesznowola to świetny pomysł na spędzenie miłego czasu. Tak jak w ubiegłym roku przygotujemy dla Was 200 wygodnych leżaków oraz wielki pneumatyczny ekran.

W tym roku odbędą się dwa seanse w Mysiadle nad stawem oraz jeden w Mrokowie nieopodal Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Marii Świątkiewicz. Zapewniamy, że będzie czas na śmiech, akcję oraz napięcie, bowiem obejrzycie wspaniałą komedię rodzinną – „Babskie Wakacje” (Mama z córką wyjeżdżają na wycieczkę do Ekwadoru, tam zostają porwane i wywiezione do dżungli), film niezwykle trzymający w napięciu – „Most szpiegów” (Amerykański prawnik broni w sądzie sowieckiego szpiega i ratuje go przed śmiercią, później pojawi się możliwość wymiany więźnia na pilota USA) oraz pełną akcji komedię kryminalną (Agent służb specjalnych przekazuje nowicjuszowi wiedzę jaką zdobywał przez lata pracy).

28 lipca – Mroków, teren OSP przy Marii Świątkiewicz 2.
„Babskie wakacje”

10 sierpnia – Mysiadło nad stawem przy Osiedlowej 4.
„Kingsman: Tajne służby”

31 sierpnia – Mysiadło nad stawem przy Osiedlowej 4.
„Most szpiegów”


Na  filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Gmina Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz Grupa Wpr Media.


Redakcja
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz