°


FB Kabaret pod Wyrwigroszem

Kabaret pod Wyrwigroszem w programie 500+

Już 18 marca na scenie Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii zagości znany i lubiany Kabaret pod Wyrwigroszem. Tym razem zobaczymy kabareciarzy w programie „500+”.

Początki Kabaretu pod Wyrwigroszem sięgają lat 90. ubiegłego stulecia. Wtedy to z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego powstała grupa o nazwie Somgorsi. W 1994 r. kabaret przybrał obecną nazwę zainspirowaną lokalem „Wyrwigrosz”, w którym występował.

Dziś w skład kabaretu chodzą: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski, Andrzej Kozłowski oraz rzadko widywany na scenie Tomasz Olbratowski. Do najbardziej znanych skeczy kabarety należą: cykl „Między Bugiem a prawdą”, „Tanie linie” czy :Kot pogrzebany” będący przeróbką skeczu Kabaretu Dudek.

Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem niebawem odwiedzą Górę Kalwarię z zupełnie nowym programem „500+”. Nie zabraknie ironicznych docinek, zabawnych gagów i śmiechu. Już 18 marca o godz. 18.00 zobaczymy artystów na scenie Gminnego Ośrodka Kultury. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie lub na biletyna.pl


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz