°


Jakub Małkiński

Kabaret Mumio na 321 Impro Festiwalu

Wspaniała zabawa, wyjątkowi artyści i sztuka na najwyższym poziomie – tak zapowiada się 321 Impro Festiwal, który w dniach 26-27 sierpnia odbędzie się w Konstancińskim Domu Kultury. Publiczność zobaczy w akcji Kabaret Mumio.

To jedyny tego typu festiwal. Wszystko dzieje się tu i teraz, nie ma czasu na zastanowienie, trzeba szybko reagować. Publiczność reżyseruje, a artyści wykonują polecenia widowni. A z tego połączenia wychodzą niezwykłe spektakle.

Wszyscy występujący na konstancińskiej scenie będą musieli zmierzyć się z poezją śpiewaną. Ze sceny rozbrzmią znane dzieła. Od Agnieszki Osieckiej, przez Wojciecha Młynarskiego po Kabaret Starszych Panów, a nawet Starego Dobrego Małżeństwa. Co ciekawe, artyści będą musieli zaśpiewać tekst z punktu widzenia... przedmiotu codziennego użytku. A w rękach publiczności leży decyzja, kto w jaką rolę się wcieli. Zapowiada się świetna zabawa i niezwykłe przeżycie.

Publiczność będzie mogła podziwiać znany i lubiany Kabaret Mumio, który 26 sierpnia o 21.00 zaprezentuje spektakl... „Kabaret Mumio”. 

Program 321 Impro Festiwalu:

26 sierpnia

17.00 Otwarcie festiwalu oraz występy grup improwizacji: Poławiacze Pereł, Mia100W, Lee White
20.00-21.00 przerwa
21.00 spektakl ,,Kabaret MUMIO”

27 sierpnia

17.00 Występy grup improwizacji: Nieregularnik na 3 nuty, Dwie Siostry, Dwaj Panowie
20.00-21.00 przerwa
21.00 ,,Impro skrzydła wyobraźni – koncert piosenki przedmiotowej” z udziałem  MUMIO i AB OVO


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz