°


Jakub Małkiński

Finalista X Factor zaśpiewa w Konstancinie

Finalista III edycji programu X Factor zaprezentuje swój talent mieszkańcom Konstancina-Jeziorny. 12 sierpnia w Parku Zdrojowym wystąpi Wojciech Ezzat.

Wokalista urodził się w Iraku, ale od 2 roku życia mieszka w Kobyłce pod Warszawą. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 9 lat nauką gry na pianinie. Następnie ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie pianina i saksofonu. Umiejętności wokalnie Wojciech szkolił w studio "Voice & More".  Artysta koncertował z zespołami Killing Silence i Technikolor. W programie X Factor radził sobie doskonale - chwalili go jurorzy, cieszył się ogromnym wsparciem publiczności. 

Kariera Wojtka nabiera tempa. W listopadzie ubiegłego roku wokalista nagrał swoją solową funkowo-popową płytę „Nie przestawaj”. Ponadto artysta zgłosił swoją piosenkę do polskich preselekcji na konkurs Eurowizji w 2017 roku. 

W Konstancinie Wojciech Ezzat zaśpiewa głównie covery znanych popowych, jazzowych i funkowych przebojów. Jednak nie zabraknie również autorskich utworów artysty. 

W sobotę 12 sierpnia o godz. 19.00 w konstancińskim amfiteatrze zabrzmi wyjątkowy głos, elegancja i  klasa. Na scenie zaśpiewa Wojciech Ezzat, utalentowany artysta, o którym jeszcze będzie głośno. Wstęp wolny. 


Aleksandra Szczepańska
kontakt@wprpiaseczno.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz