°


pixabay.com

Festiwal Piosenki Dołującej

Już 2 września na Zimnych Dołach odbędzie się piąty Festiwal Piosenki Dołującej. Na uczestników czekać będzie ogromna dawka „radości inaczej”. Zapraszamy na to wydarzenie.

Mottem Festiwalu Piosenki Dołującej są słowa wypowiedziane przez Andrzeja Poniedzielskiego: Smutek to radość inaczej. Organizatorzy wzięli sobie te słowa do serca i już po raz piąty organizują dołującą imprezę.

Lech Matecki i Stanisław Szczyciński to pomysłodawcy Festiwalu Piosenki Dołującej. Wizje dwóch artystów w życie wcielają członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego wraz z przedstawicielami Nadleśnictwa Chojnów oraz piaseczyńskiego Centrum Kultury. Festiwal to forma konkursu piosenki. Z założenia jest on formą kabaretową co pozwala na pokazanie potencjału twórczego uczestników oraz pokazać widzom i słuchaczom jak ważne jest posiadanie dystansu o siebie samego.

Ubiegłoroczna, czwarta już edycja, przyciągnęła ponad 80 wykonawców. Czy tegoroczna odsłona festiwalu będzie jeszcze lepsza? Wszystko na to wskazuje. Już 2 września w uroczysku Zimne Doły w Żabieńcu odbędzie się piąte edycja Festiwalu Piosenki Dołującej. Impreza wystartuje o godz. 15.00 od przesłuchań konkursowych. Na godz. 18.00 zaplanowano koncert zespołu Mikroklimat. Godzinę później na scenie pojawią się laureaci konkursu. O godz. 20.00 wystąpi duet Jarociński – Juszczyszyn. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie... Andrzej Poniedzielski (godz. 21.00).


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz