°


gok-lesznowola.pl

Czas przewietrzyć szafę

W końcu możemy cieszyć się słoneczną aurą. Kurtki, szaliki i czapki można schować już do szafy. Ale gdzie to wszystko pomieścić? 24 maja filia GOK Lesznowola w Mysiadle zachęca do przewietrzenia szafy.

„Lato, lato wszędzie. Zwariowało, oszalało moje serce” – w głowie szumią nam letnie przeboje, tryskamy dobrym humorem. W końcu zza chmur wyjrzało słońce, planujemy już wakacyjne wyjazdy. Wyciągamy walizki i otwieramy szafę, a tam... zatrzęsienie ubrań. Łapiemy się za głowę i zastanawiamy, co z tym wszystkim zrobić.

Recepta? Trzeba zakasać rękawy i przystąpić do porządków. Wiadomo, że nie jest to łatwe. Bierzemy w ręce sweter, którego nie zakładaliśmy dłuższy czas, ale trudno nam go wyrzucić. A półki uginają się od nadmiaru ubrań. Trzeba się jednak przełamać. Z pewnością w grupie jest łatwiej, więc warto włączyć się w akcję „Idzie lato. Przewietrz swoją szafę” w fili GOK Lesznowola przy ul. Topolowej 2 w Mysiadle.

24 maja o 18.30 każdy będzie mógł się pozbyć zawalających miejsce ubrań. – Zróbmy porządek przed latem, wyciągnijmy rzeczy, których prawdopodobnie już nigdy nie założymy i przynieśmy na spotkanie. Znów spróbujmy powymieniać się ubraniami – zachęcają organizatorzy.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz